Bendradarbiavimas ir pagalba

Jau daugelį metų Varėnos r. Žilinų pagrindinės mokyklos bendruomenė palaiko glaudžius ryšius su Varėnos policijos komisariato darbuotojais. Pareigūnai noriai atvyksta į mokykloje vykstančius susitikimus su mokiniais, įvairius renginius, dalyvauja visuotiniuose tėvų susirinkimuose.

Vasario 28 d. Varėnos r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Asta Kumpaitė ir Elena Kotienė lankėsi mokykloje ir pravedė mokiniams  labai įdomią ir naudingą paskaitą „Saugus internetas“. Jos metu, naudojant vaizdinę medžiagą, buvo aptartos įvairios galimos nesaugaus  interneto situacijos. Pareigūnės pateikė patarimų, kaip saugiai naudotis internetu ir nepatekti į sukčių žabangas.

Mokyklos bendruomenės vardu dėkojame Varėnos RPK veiklos skyriaus viršininkui Sauliui Dabrovolskui  bei policijos komisariato bendruomenės pareigūnėms Astai Kumpaitei ir Elenai Kotienei už visokeriopą pagalbą ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

• 8.30 - 9.15
  • 9.25 - 10.10