Pamokos netradicinėje aplinkoje

Gyvename ypatingu laikotarpiu: mokykloje vaikai turi nešioti kaukes, išlaikyti saugų atstumą, sėdi vienoje klasėje, mažai juda. Nutarėme paįvairinti ugdymo procesą ir organizuoti pamokas netradicinėje aplinkoje. Neturime daug garsių vietų, tik vieną – Burbonių piliakalnį. Nuo mokyklos iki jo – 7  kilometrai. Tad rugsėjo 24 dienos  rytą ir patraukėme link jo. Mokiniai nemažai pajudėjo, padainavo, chemijos formules prisiminė, mokėsi lankstyti servetėles, paminėjo ir Kalbų dieną, dalyvavo viktorinoje  „Būk gudresnis už Tūkstantmečio vaiką“,  dar ir matematikos užduotis krimto... Aišku, ir jaunieji šauliai buvo paruošę nemažai išbandymų - šaudymas, laužo kūrimas, pirmosios pagalbas suteikimas,  pastabumą ugdančios užduotys.

Veiklą organizuoti padėjo ir slaugytoja Genutė Balciukevičienė. Į pamokas ir pertraukas kvietė muzikos mokytojas Kęstutis Tareila. Netradicinėje aplinkoje dirbo ir mokyklos direktorė Aldona Vaitkevičienė.

netr1.jpg                         netr2.jpg

netr4.jpg                  netr5.jpg           netr6.jpg          netr8.jpg                      netr9.jpg           Netradicinė pamoka.jpg

Žilinų pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Irma Ambrutienė

• 8.30 - 9.15