Žilinų pagrindinė mokykla
Teksto dydis

Mokinių pasiekimai

VARĖNOS R. ŽILINŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA

OLIMPIADŲ, VARŽYBŲ, KONKURSŲ, PROJEKTŲ, PILIETINIŲ INICIATYVŲ PASIEKIMAI

Mokslo metai

Šalies ir tarptautiniai renginiai

Savivaldybės renginiai

Laimėjimai

Dalyviai

2020

 

 Dailės olimpiada

II vieta  

Kaspija Kamandulytė 

2019

 

Dailės olimpiada

Biologijos olimpiada

II vieta

II vieta

Kaspija Kamandulytė

Alanas Grigelevič

2018

 

Fizikos olimpiada

 

Rajono mokyklų futbolo varžybos

I vieta

III vieta

II vieta

Nigrita Kristina Žydelytė

Augustina Baranauskas

Mokyklos berniukų komanda

2017 

 

Dailės olimpiada

Varėnos r. moksleivių rudens kroso varžybos

III vieta 

II vieta

III vieta 

I vieta 

II vieta 

Deimantė Baranauskaitė

Gabrielė Baublytė

Dovydas Baranauskas

Deividas Gliebus

Aurimas Trumbačikas

2014–2015

 

Anglų kalbos olimpiada

III vieta

Paulius Jachimovičius

10 kl.

 

 

Konkursas „Saugokime vieni kitus“ II etapas

III vieta

Karolis Rusas

7 kl.

2013–2014

 

Fizikos olimpiada

II vieta

Miglė Lebednykaitė

10 kl.

 

 

Varėnos rajono savivaldybės rajoninis konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

padėka

Mokyklos „Šypsenėlės“ komanda

 

 

Varėnos rajono savivaldybės rajoninis konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

Padėka

Mokyklos „Stipruolių“ komandai

 

 

Varėnos rajono savivaldybės rajoninis konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

I vieta

Mokyklos 10 klasės mokinių „Gigantų“ komanda

 

Kauno zonos 9-11 klasių Tarptautiniame vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“  II etape.

 

Atstovavo rajoną ir gavo padėka

Mokyklos 10 klasės mokinių „Gigantų“ komanda

 

Kauno zonos 9-11 klasių Tarptautiniame vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“  II etape.

 

Atstovavo rajoną ir užėmė II vietą

Mokyklos 10 klasės mokinių „Gigantų“ komanda

 

Lietuvos respublikos Seimas dėkoja už domėjimąsi, gebėjimą saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą bei dalyvavimą Tarptautiniame mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų finaliniame konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etape.

 

Atstovavo rajoną ir gavo padėką

Mokyklos 10 klasės mokinių „Gigantų“ komanda

 

 

Veiksmo savaitė „Be patyčių“

padėka

Varėnos r. Žilinų pagrindinei mokyklai

 

 

Piešinių konkursas „Pirčiupio tragedijai -70“  

5-8 klasių grupėje

I vieta

Ieva Zubavičiūtė 7 kl.

 

 

Gatvės krepšinio 3x3 turnyras „Kai mūsų širdys plaka išvien“

padėka

Mokyklos „Vikruolių“ komanda

2012–2013

 

Varėnos rajono moksleivių kroso varžybos (1000 m.)

II vieta

Miglė Lebednykaitė 9 kl.

 

 

Biologijos olimpiada

III vieta

Miglė Lebednykaitė 9 kl.

 

 

Varėnos rajono mokinių kalėdinių darbų parodoje - konkurse „Tyloj nuaidi laikrodžių lediniai dūžiai“  I amžiaus grupėje

III vieta

 Ikimokyklinė ir priešmokyklinė ugdymo grupė

 

 

Varėnos švietimo centro vaikų kūrybinių darbelių bei vaikų ir tėvų nebaigtų sakinių akcijoje „Aš ir mano šeima“

padėka

Mokyklos mokiniai ir jų tėvai

2011–2012

 

Chemijos olimpiada

III vieta

Ugnė Budrevičiūtė 10 kl.

 

 

Fizikos olimpiada

II vieta

Kęstutis Kondratavičius 10 kl.

 

 

Mokinių sportinės varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

I vieta

5-6 klasių komanda

 

 

Mokinių sportinės varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

I vieta

4 ir žemesnių klasių komanda

 

 

Šalies mokinių medalio projekto konkurso „Vandens metai 2012“ rajoniniame etape I grupėje (mokiniai iki 12 metų)

I vieta

Violeta Žydelytė 6 kl.

 

 

Šalies mokinių medalio projekto konkurso „Vandens metai 2012“ rajoniniame etape II grupėje (mokiniai nuo 13 iki 18 metų)

II vieta

Miglė Lebednykaitė 8 kl.

 

 

Varėnos r. savivaldybės mokyklų aštuntos klasės mokinių gimtosios lietuvių kalbos diktantas

III vieta

Miglė Lebednykaitė 8 kl.

 

 

Varėnos rajono savivaldybės rajoninis konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

III vieta

Mokyklos mokinių komanda

 

 

Ekologinė iniciatyva „Eko drąsa“

padėka

Varėnos r. Žilinų pagrindinei mokyklai

 

 

Krepšinio turnyras „Kai mūsų širdys plaka išvien“

padėka

Mokyklos „Vikruolių“ komanda

 

 

Krepšinio turnyras „Kai mūsų širdys plaka išvien“

padėka

Mokyklos „Padūkėlių“ komanda

2010–2011

 

Varėnos rajono moksleivių kroso varžybos (500 m.)

I vieta

Rimvydas Vyšniauskas

6 kl.

 

 

Varėnos rajono moksleivių kroso varžybos (500 m.)

II vieta

Edvinas Vyšniauskas

5 kl.

 

 

Varėnos rajono moksleivių kroso varžybos (300 m.)

III vieta

Ugnė Budrevičiūtė 9 kl.

 

 

Varėnos rajono mokinių kalėdinėje parodoje – konkurse „Kur tu užaugai, eglute?“ III-oje amžiaus grupėje

II vieta

Arūnas Buja 6 kl.

 

 

Atvirutės konkursas  „Aš – prieš korupciją“, skirtą tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti

padėka

Varėnos r. Žilinų pagrindinei mokyklai

 

 

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

padėka

Varėnos r. Žilinų pagrindinei mokyklai

 

 

Mokinių sportinės varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

I vieta

5-6 klasės mokinių komanda

 

 

Varėnos rajono savivaldybės pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“  varžybos

III vieta

Pradinių klasių komanda

 

 

Projektas „Sveikatiada“

padėka

Varėnos r. Žilinų pagrindinei mokyklai

2009–2010

 

Varėnos r. pagrindinių mokyklų kvadrato varžybos

I vieta

Vaikų komanda

 

 

Mokinių sportinės varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

I vieta

6 kl. ir jaunesnių mokinių komanda

 

 

Varėnos r. savivaldybės mokyklų aštuntos klasės mokinių gimtosios lietuvių kalbos diktantas

I vieta

Ugnė Budrevičiūtė 8 kl.